Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
“Suçların Önlenmesinde Özel Güvenlik Personelinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında Özel Güvenlik Personeline Eğitim Verildi.
03.06.2014  
​     Erzincan Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Suçların Önlenmesinde Özel Güvenlik Personelinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında 03.06.2014 günü 10:00-12:00 saatleri arasında Atak Savunma Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ve Poligard Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti’ ne bağlı olarak İlimizde yapılan Spor Müsabakalarında görev alan/alacak olan özel güvenlik personeline yönelik Özel Güvenlik Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ayhan AYDIN tarafından “Özel Güvenlik Personelinin Görev ve Yetkileri” ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görev yapan Emniyet Amiri Muammer GÜVEN tarafından “Müsabakalarda Müsabaka Güvenliğinin ve Spor Tesislerinin Korunmasında Dikkat Edilecek Hususlar” konularında eğitim verilmiştir.

Verilen eğitim sonucunda özel güvenlik şirket yöneticileri ve özel güvenlik görevlileri memnuniyetlerini dile getirerek bu tarz eğitimlerin faydalı olduğunu belirtmişler ve başta İl Emniyet Müdürlüğü idarecileri olmak üzere Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü personeline teşekkürlerini sunmuşlardır. 

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Suçların Önlenmesinde Özel Güvenlik Personelinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında 28.05.2014 günü 10:00-12:00 saatleri arasında Erzincan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğüne bağlı birimlerde görev yapan 51 özel güvenlik personeline yönelik Özel Güvenlik Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ayhan AYDIN tarafından “Özel Güvenlik Personelinin Görev ve Yetkileri” konusunda ve Güvenlik Şube Müdürlüğünde görev yapan Komiser Mahmut YANMAZ tarafından “Toplumsal Olaylarda Özel Güvenlik Görevlileri” içerikli eğitim verilmiştir.

Verilen eğitim sonucunda özel güvenlik görevlileri memnuniyetlerini dile getirerek bu tarz eğitimlerin faydalı olduğunu belirtmişler ve başta İl Emniyet Müdürlüğü idarecileri olmak üzere özel güvenlik şube müdürlüğü personeline teşekkürlerini sunmuşlardır.

Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Suçların Önlenmesinde Özel Güvenlik Personelinin Etkinliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında 22.05.2014 günü 09:00-12:00 saatleri arasında Erzincan Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı birimlerde görev yapan 35 özel güvenlik personeline yönelik Özel Güvenlik Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ayhan AYDIN tarafından “Özel Güvenlik Personelinin Görev ve Yetkileri” konulu ve Güvenlik Şube Müdürlüğünde görev yapan Komiser Mahmut YANMAZ tarafından “Üniversite Yerleşkesi İçerisinde Meydana Gelebilecek Toplumsal Olaylarda Nelere Dikkat Edileceği” hususunda eğitim verilmiştir.

Verilen eğitim sonucunda özel güvenlik görevlileri memnuniyetlerini dile getirerek bu tarz eğitimlerin faydalı olduğunu belirtmişler ve başta İl Emniyet Müdürlüğü idarecileri olmak üzere özel güvenlik şube müdürlüğü personeline teşekkürlerini sunmuşlardır.

 
 
 
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • BİMER
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS AKADEMİSİ
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • POLİS EŞLERİ DERNEĞİ ERZİNCAN ŞUBESİ
 • POLİS RADYOSU
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ